TAJEMNICE KLUCZA

Tajemnica Klucza - team building, indoor, impreza integracyjna

Lekkie Zabawy Integracyjne

      Program przygotowany z myślą o realizacji na terenie hoteli, pensjonatów oraz ośrodków wypoczynkowych. Ciekawe zadania, ukryte w tajemniczych salach wymagają sprytu i kreatywnego umysłu. Każda sala to inne zadanie. Zaangażowanie wszystkich uczestników, pozwoli osiągnąć sukces. Program jest doskonałym uzupełnieniem szkoleń i konferencji.

 
OPIS PROGRAMU

    Rycerz strzegący hotelu, wręczy uczestnikom klucze, które posłużą do otwierania drzwi prowadzących do tajemniczych sal. W salach ukryte są różnorodne i ciekawe zadania. Zagadki, logiczne łamigłówki, multimedialne konkursy, iluzje optyczne oraz gry sprawnościowe, zapewniają relaks i dobra zabawę. Uczestnicy poruszają się pomiędzy salami korzystając z map i wskazówek, które otrzymali jako bonus za prawidłowo wykonane zadanie.
     Zaletą programu jest realizowanie scenariusza w komfortowych warunkach bez względu na porę roku i warunki atmosferyczne.


INFORMACJE DODATKOWE

  • Program może być realizowany w dowolnym miejscu w kraju.
  • Program realizowany o każdej porze roku, bez względu na warunki atmosferyczne. W przypadku ładnej pogody, może być (na życzenie organizatora) realizowany w plenerze.
  • Jest adresowany do wszystkich grup, bez względu na wiek, sprawność fizyczną oraz liczebność.

Forma programu: Team Building Indoor