SKI COUNTRY

Polska - wyjazdy narciarskie firmowe, narty

    Eventy narciarskie organizowane w polskich ośrodkach narciarskich, od wielu lat cieszą się niesłabnąca popularnością. Coraz wyższy standard obsługi klientów,  dobrze przygotowane trasy, nowoczesna infrastruktura zachęcają do organizacji eventu narciarskiego w kraju. Bardzo ciekawa jest także oferta nowoczesnych hoteli położonych tuż przy stokach narciarskich.  Dla firm chcących zorganizować event narciarski 1 lub 2-dniowy zdecydowanie polecamy polskie ośrodki narciarskie.

 
POLECANE STACJE NARCIARSKIE

 

S.N. Białka Tatrzańska
polecana dla początkujących i zaawansowanych. Możliwa organizacja zawodów. Bezpośrednio na terenie stacji znajduje się aqua park, luksusowy hotel oraz pensjonat.

     Największa i najnowocześniejsza stacja narciarska w Polsce. To praktycznie miasteczko narciarskie. 6 wyciągów krzesełkowych oraz liczne wyciągi orczykowe oraz talerzykowe. Kilkanaście perfekcyjnie przygotowanych tras  o różnym stopniu trudności. Restauracje, pensjonaty i hotel z którego wychodzi się wprost do kolejki krzesełkowej. Nowoczesny aqua park, należący do kompleksu narciarskiego. Liczne wypożyczalnie, serwisy i szkółki narciarskie. Ważnym atutem jest wspólny karnet TatraSki – upoważniający także do jazdy w stacji CzorsztynSki.

 


S.N.CzorsztynSki
polecana dla początkujących i zaawansowanych. Idealna do organizacji zawodów. Oferuje dużo atrakcji opcjonalnych.

     Ośrodek narciarski w Kluszkowcach, położony w pasie pomiędzy Gorcami a Pieninami. Ta nowoczesna stacja narciarska dysponuje trasami o różnym stopniu trudności. Ośrodek idealnie nadaje się do organizacji firmowych zawodów narciarskich. Do dyspozycji narciarzy dwie koleje krzesełkowe, wyciągi orczykowe, serwis, wypożyczalnia. W centrum narciarskim znajduje się restauracja oraz stylowa góralska bacówka. Stację tą polecamy, także grupom poszukującym innych atrakcji plenerowych. Na terenie ośrodka mamy do dyspozycji tor saneczkowy oraz trasy dla skuterów śnieżnych. Możemy zorganizować atrakcje linowe w przepięknym wąwozie skalnym a także loty na paralotni oraz balonem.  Z terenu ośrodka rozciąga się piękny widok na Tatry, Pieniny, Gorce i Babią Górę a także na jezioro czorsztyńskie. Ważnym atutem jest wspólny karnet TatraSki – upoważniający także do jazdy w Białce Tatrzańskiej.

 


S.N. Małe Ciche
polecana początkującym narciarzom oraz tym, którzy szukają ciszy i spokoju.

      W Małem Cichem do dyspozycji narciarzy jest nowoczesne centrum narciarskie z wyprzęganym wyciągiem krzesełkowym. Do dyspozycji narciarzy także wyciąg orczykowy oraz talerzykowy. Kilka wypożyczalni oraz serwis. Najdłuższa trasa narciarska ma długość 1300m i polecana dla początkujących oraz średniozaawansowanych narciarzy. Na terenie stacji liczne restauracje w stylu zakopiańskim. Bliskość Zakopanego oraz piękne widoki na Tatry, to dodatkowy atut.

 

S.N. Jaworzyna Krynicka
polecana średniozaawansowanym oraz zaawansowanym narciarzom.

     Położona w Krynicy Górskiej. Największą atrakcją stacji są długie trasy o średnim stopniu trudności. Na osoby bardzo dobrze jeżdżące  czeka najtrudniejsza trasa czarna.  Zaletą stacji jest bliskość miasta, duża liczba hoteli i restauracji.

 

 

Organizujemy także firmowe wyjazdy narciarskie do innych ośrodków narciarskich w kraju:

  • Tatry
  • Podhale
  • Pieniny
  • Gorce
  • Beskid Sądecki
  • Beskid Śląski i Żywiecki
  • Beskid Mały
  • Karkonosze
  • Sudety