ROAD, AIR and SEA LOGISTICS

Road, Air and Sea Logistic - gra teambuildingowa

 Gra Team Buildingowa

     Wyjątkowo ciekawy, plenerowy program team buildingowy. Celem programu jest przetransportowanie nietypowego ładunku. Po drodze na  uczestników  czekają liczne przeszkody, których pokonanie wymaga ścisłej współpracy oraz koordynacji wszystkich działań. Ładunek musi dotrzeć do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Ekspresowa Logistyka

 
OPIS PROGRAMU

     Uczestnicy programu otrzymują list przewozowy z opisem zadania. Pierwszy etap to odbiór przesyłki od klienta. I tu pojawia się pierwszy problem. Przesyłka należy do tych, określanych mianem „wysokiego ryzyka”.
     Jak prawidłowo zabezpieczyć ładunek, mając ograniczony czas, budżet oraz długą i uciążliwą drogę przed sobą? Jak przetransportować ładunek w trudnym i skomplikowanym terenie. Drogą powietrzną, morską czy lądową? Jak pokonać sprawnie przejścia graniczne? Jak zorganizować centra magazynowo – logistyczne? To pytania na, które uczestnicy musza znaleźć odpowiedź. Wspólne planowanie, podział obowiązków i ścisła współpraca gwarantuje sukces, którym jest dostarczenie nienaruszonego ładunku do punktu przeznaczenia.

ELEMENTY PROGRAMU

      Każdy element programu jest przygotowany z uwzględnieniem i wykorzystaniem specyfiki terenu, na którym  jest realizowany. Zadania są odpowiednio dobrane do charakteru zajęć team buildingowych. Gwarantują integrację zespołu ale także dobra zabawę, przygodę oraz adrenalinę. Zapadają na długo w pamięci , jako pozytywne wspomnienie wyjazdu firmowego.


MIEJSCE I CZAS REALIZACJI

Program realizujemy w dowolnej lokalizacji. Każda realizacja jest indywidualnie dostosowywana do oczekiwań klienta oraz miejsca.
Road,Air & Sea Logistics jest programem całorocznym, jednodniowym.
 

INFORMACJE DODATKOWE

Program odpowiedni zarówno dla małych jaki i dużych grup.
Jako uzupełnienie programu polecamy wieczorną imprezę tematyczną.