JURA ADVENTURE

Jura Adventure - integracyjny program przygodowy

        Jura Adventure to podróż do świata przygody, dostępnego jedynie nielicznym. „Skalne Miasta” pełne białych ostańców,  podziemne labirynty jaskiń, majestatyczne zamki górujące nad otoczeniem to kraina pełna tajemnic i przygód. Łatwo dostępna i przyjazna a jednocześnie oferująca niezliczoną ilość wrażeń. Wspinaczka na malowniczych ostańcach, zjazdy linowe skalnymi ścianami, mosty linowe pomiędzy białymi turniami, kolejki tyrolskie pozwalające poczuć prawdziwą wolność oraz jaskinie ukazujące świat niezmieniony od tysięcy lat….
 

Jura Adventure

OPIS PROGRAMU

     Grupa podzielona na pięć mniejszych zespołów, weźmie udział w atrakcjach realizowanych na terenie malowniczego rezerwatu skalnego. Wszystkie atrakcje są przygotowane w sposób zapewniający zabawę i pozytywne wrażenia każdemu uczestnikowi. Na wszystkich czekają nastepujące atrakcje:

 • Wspinaczka skałkowa (30m)
 • Zjazdy na linach (28m)
 • Kolejka tyrolska (80m)
 • Most linowy (25m)
 • Eksploracja jaskini o rozwinięciu pionowym

   

   

   

  Program możemy dowolnie rozbudowywać o kolejne atrakcje np. off-road, paralotnie, quady


MIEJSCE ORGANIZACJI

      Program realizujemy na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej w rezerwacie skalnym – Góra Zborów. Jest to jedno z najpiękniejszych krajobrazowo i najciekawszych przyrodniczo miejsc na Jurze. Wszystkie atrakcje dostępne są już po krótkim spacerze od parkingu (100m – 500m).
    Region posiada rozbudowaną infrastrukturę turystyczną. Liczne hotele 3 i 4-gwiazdkowe, a także nowoczesne pensjonaty i gospodarstwa agroturystyczne.

Polecane miejsca zakwaterowania:
Podlesice, Ogrodzieniec-Podzamcze, Zawiercie, Częstochowa, Kraków

 

INFORMACJE DODATKOWE

 • Czas trwania:  4 – 8 godzin (zależnie od liczebności grupy i czasu jaki mamy do dyspozycji)
 • Zalecana ilość osób: 10-60 (w przypadku większych grup ilość stanowisk może zostać podwojona).

Program realizowany jest przez cały rok

 

Migawki fotograficzne z programu

Jura quad, quadyJura, offroad, samochody terenowe, 4x4Jura Adventure - wspinaczka, kolejka tyrolskaJura, jaskiniejura, rowery