GRUPA MAKALU

     Makalu-Group zajmuje się kompleksową organizacją wydarzeń firmowych – spotkań integracyjnych, eventów, incentive oraz pikników firmowych.
     Cechuje nas kreatywność, indywidualne podejście do każdego projektu oraz wieloletnie doświadczenie w organizacji imprez firmowych.
     Każdego dnia staramy się uatrakcyjniać naszą ofertę nowymi pomysłami.

schemat

czytaj więcej...

 

JAKOŚĆ USŁUG

     Profesjonalnie dobrana i wyselekcjonowana kadra, pozwala nam ograniczyć do minimum korzystanie z podwykonawców. Ma to wpływ zarówno na cenę jak i jakość usługi.  W przeciwieństwie do wielu firm nie jesteśmy "pośrednikiem" a dostarczycielem usług w oparciu o swoją kadrę, wiedzę i doświadczenie.

czytaj więcej...

 

NASZA KADR

     Każda osoba z naszej kadry managerskiej oraz instruktorskiej posiada min. 5-letnie doświadczenie w organizacji eventów i obsłudze grup biznesowych. Dodatkowo każdy z nas posiada specjalistyczne umiejętności i uprawnienia branżowe.

czytaj więcej...

 

POLITYKA CENOWA 
     Zdajemy sobie sprawę, że cena usługi, obok jakości  to główne kryterium przy wyborze oferty eventowej.  Wprowadzona przez nas polityka cenowa ma za zadanie maksymalne zmniejszenie kosztów organizacji, bez obniżenia jakości.

czytaj więcej...