Wygrana MP Power Awards

Otrzymaliśmy prestiżową nagrodę MP Power Awards za najlepszy projekt aktywnego outdooru w 2014 roku. Konkurs organizowany przez MeetingPlanner.pl jest najważniejszym wydarzeniem tego typu w Polsce.
     Nagrodę odebraliśmy podczas gali MP Power Night, która odbyła się 20 marca 2015 r. w sali Multikina Złote Tarasy, a prowadzona była przez aktora, prezentera, trenera biznesu Jacka Rozenka. 

 Kilka słów o samym konkursie (cytat ze strony meetingplanner.pl):
„(…)     Jury, złożone z przedstawicieli korporacji, agencji i podwykonawców, pod przewodnictwem Edyty Brykały, dyrektor zarządzającej Noble Concierge (Grupa Getin Noble Bank), obradowało w dwóch zespołach. Przedstawiciele wszystkich sektorów branży poszukiwali najbardziej wyrazistych na rynku osobistości, ekspertów w swojej dziedzinie, oceniając ich zaangażowanie w rozwój rodzimego rynku spotkań, nastawienie na współpracę, etykę branżową oraz dokonania w 2014 roku. 
meetingplanner_logo

     Zespół złożony z przedstawicieli korporacji i instytucji oceniał zgłoszone do konkursu projekty, biorąc pod uwagę ich kreację, sposób realizacji, logistykę, relację pomiędzy założeniami klienta a osiągniętymi efektami, szukając tych z największą siłą przebicia na rynku. 
– W gronie jury jestem od początku funkcjonowania konkursu MP Power Awards i widzę jak z roku na rok prezentowane kapitule projekty są coraz ciekawsze, oryginalniejsze, zaś sama forma zgłoszenia zdecydowanie lepiej i staranniej opracowana (filmy, fotografie, opisy). Zauważyłam również, że jurorzy – szczególnie ci reprezentujący korporacje i klientów – wiedzą o branży coraz więcej; o ludziach ją reprezentujących, przedsięwzięciach, agencjach, miejscach. Ta mieszanka jakości zgłoszeń i przygotowania jurorów sprawiła, że obrady w tym roku były niezwykle dynamiczne, czasem burzliwe, ale nade wszystko merytoryczne i rzeczowe – podkreśla przewodnicząca jury MP Power Awards Edyta Brykała…”

Dziękujemy serdecznie za to wyróżnienie.